اجاره انبار وسایل اداری و شرکت

اجاره انبار وسایل اداری

یکی از خدمات مجموعه تهران دپو اجاره انبار وسایل اداری و شرکت است. شما می توانید وسایل اداری شرکت خود را به هر مدت که می خواهید داخل انبار کانتینری یا انبار سوله مجموعه نگهداری کنید. تمامی انبار ها به صورت مستقل و درب اخصاصی هستند. پس از انبار کردن وسایل اداری داخل فضای انبار، درب آن توسط شخص شما قفل و هر زمان که لازم باشد می توانید به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید. به منظور اجاره انبار وسایل اداری کافی است ظرفیت مورد نیاز خود را تخمین و سپس پس از هماهنگی و مراجعه حضوری به محیط انبار، قراردادی مبنی بر اجاره ماهانه انبار وسایل اداری خود امضا نمایید. در صورت نیاز می توانید به لینک مراحل اجاره انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

همچنین به منظور تخمین و محاسبه فضای مورد نیاز انبار اداری کافی است با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید و یا به لینک محاسبه ظرفیت مورد نیاز انبار کانتینری مراجعه نمایید. انبار ها در ظرفیت های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت، ۳۰ فوت و ۴۰ فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به طور معمول وسایل اداری یک شرکت که در یک واحد اداری ساختمان فعالیت داشته است، داخل یک کانتینر یا انبار ۲۰ فوت جا می شود. در صورتی که تجهیزات اداری شما فقط شامل تعدادی فایل، کامپیوتر و اسناد اداری است، یک کانتینر ۱۰ فوت می تواند جوابگوی وسایل شما باشد.

 

اجاره انبار وسایل اداری به دلایل زیر صورت می گیرد :
– جابه جایی شرکت و نیاز به انبار موقت تجهیزات اداری
– تعطیل شدن شرکت و نیاز به نگهداری وسایل تا مدت نا مشخص
-انبار وسایل اضافی شرکت تا مدتی مشخص
– انبار کالاهای وارداتی به منظور عرضه آن بلند مدت آن در بازار

 

لطفا به برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار وسایل اداری با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای اجاره انبار وسایل منزل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید