اجاره انبار تجهیزات ساختمانی

اجاره انبار مسالح ساختمانی

یکی از خدمات مجموعه تهران دپو اجاره انبار تجهیزات ساختمانی است. شما می توانید این تجهیزات را به هر مدت که می خواهید داخل انبار کانتینری یا انبار سوله مجموعه نگهداری کنید. تمامی انبار ها به صورت مستقل و درب اخصاصی هستند. پس از انبار کردن تجهیزات ساختمانی داخل فضای انبار، درب آن توسط شخص شما قفل و هر زمان که لازم باشد می توانید به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید. به منظور اجاره انبار تجهیزات ساختمانی کافی است ظرفیت مورد نیاز خود را تخمین و سپس پس از هماهنگی و مراجعه حضوری به محیط انبار، قراردادی مبنی بر اجاره ماهانه انبار تجهیزات ساختمانی خود امضا نمایید. در صورت نیاز می توانید به لینک مراحل اجاره انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

همچنین به منظور تخمین و محاسبه فضای مورد نیاز انبار تجهیزات ساختمانی کافی است با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید و یا به لینک محاسبه ظرفیت مورد نیاز انبار کانتینری مراجعه نمایید. انبار ها در ظرفیت های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت، ۳۰ فوت و ۴۰ فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به طور معمول کانتینر ۲۰ فوت دارای ظرفیت یک خاور تجهیزات است. این تجهیزات به دلیل قرارگرفتن در فضای انبار کانتینری یا انبار سوله از باد و باران دور بوده و حفاظت کاملی از آن صورت می گیرد. همچنین کف انبار سوله به صورت بتنی بوده و می توان تمامی تجهیزات سنگین را بر روی آن قرار دهید.

 

اجاره انبار تجهیزات ساختمانی به دلایل زیر صورت می گیرد :
– خرید و فروش تجهیزات و نیاز به انبار برای نگهداری
– انبار ابزارالات ساختمانی به مدت محدود تا شروع ساخت ساختمان
– عرضه و پخش تجهیزات و ابزارالات ساختمانی

 

لطفا به برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار تجهیزات ساختمانی با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای اجاره انبار تجهیزات ساختمانی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید