اجاره انبار فرش

اجاره انبار فرش

یکی از بهترین خدمات مجموعه تهران دپو اجاره انبار فرش است. تولید کنندگان یا واردکنندگان فرش و تابلو فرش می توانند به واسطه انبار کانتینری و انبار سوله ای مجموعه تهران دپو، محصولات خود را به مدت موقت یا طولانی داخل انبار ها نگهداری نمایند. این انبار ها به دلیل فضای بسته و دور بودن از باد و باران،‌محیط مناسبی برای انبار فرش هستند. همچنین دسترسی به این انبار ها به صورت اختصاصی بوده و ساختار آن شبیه یک صندوق امانات است. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت کالاهای گران قیمت مانند فرش و تابلو فرش را داخل مجموعه انبار نمایید.

 

به منظور اجاره انبار فرش، می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. همچنین می توانید به لینک مراحل اجاره انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

اجاره انبار فرش نیازمند تخمین فضای مورد نیاز انبار است که برای تخمین این فضا می توانید از کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو کمک بگیرید. همچنین می توانید به لینک محاسبه فضای مورد نیاز انبار کانتینری مراجعه نمایید. به طور معمول انبار کانتینری این مجموعه در ظرفیت های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت، ۳۰ فوت و ۴۰ فوت ارائه می شود. طول کانتینر ۴۰ فوت ۱۲ متر و عرض آن حدود ۲ متر است. این کانتینر گزینه خوبی برای انبار فرش است. همچنین تابلو فرش را می توانید در کانتینر های ۱۰ فوت انبار نمایید.

 

لطفا به برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار فرش با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای اجاره انبار فرش را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید