اجاره انبار وسایل الکتریکی

اجاره انبار وسایل الکتریکی

به منظور نگهداری و انبار وسایل و تجهیزات الکتریکی در محیطی امن و به دور از باد و باران می توانید از انبار کانتینری استفاده نمایید. انبار کانتینری مجموعه تهران دپو بهترین گزینه برای نگهداری این نوع وسایل در محیطی امن است که شما می توانید با هزینه ای کم و دسترسی مناسب آن را تهیه نمایید. این انبار ها در ظرفیت های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت، ۳۰ فوت و ۴۰ فوت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. برای محاسبه فضای مورد نیاز بر حسب فوت می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید. همچنین می توانید به مقاله محاسبه ظرفیت انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

انبار کانتینری از یک کانتینر حمل و نقل کالا کاملا عایق شده تشکیل شده که به صورت دربست و اختصاصی با قابلیت قفل در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و محصولات خود را در آن انبار نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انبار کانتینری می توانید به صفحه اجاره انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

نمونه تجهیزاتی الکتریکی و الکترونیکی که می توانید به راحتی در انبار کانتینری نگهداری کنید به صورت زیر است :

  • انبار تمامی تجهیزات کامپیوتری و اداری مانند پرینتر
  • انبار تجهیزات و قطعات خام الکترونیکی
  • انبار انواع نمایشگر LCD و LED در سایز های کوچک و بزرگ
  • انبار انواع لوازم خانگی الکتریکی
  • انبار انواع ابزارالات برقی و الکتریکی
  • انبار انواع گوشی موبایل و گوشی تلفن و فرستنده و گیرنده های مخابراتی

 

برای رزرو یا اجاره انبار وسایل الکتریکی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در رزرو و اجاره انبار کانتینری هستند.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید