اجاره انبار وسایل منزل

اجاره انبار وسایل منزل

یکی از خدمات مجموعه تهران دپو اجاره انبار وسایل منزل است. شما می توانید اثاث منزل خود را به هر مدت که می خواهید داخل انبار کانتینری یا انبار سوله مجموعه نگهداری کنید. تمامی انبار ها به صورت مستقل و درب اخصاصی هستند. پس از انبار کردن وسایل منزل داخل فضای انبار، درب آن توسط شخص شما قفل و هر زمان که لازم باشد می توانید به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید. به منظور اجاره انبار وسایل منزل کافی است ظرفیت مورد نیاز خود را تخمین و سپس پس از هماهنگی و مراجعه حضوری به محیط انبار، قراردادی مبنی بر اجاره ماهانه انبار وسایل منزل خود امضا نمایید. در صورت نیاز می توانید به لینک مراحل اجاره انبار کانتینری مراجعه نمایید.

 

همچنین به منظور تخمین و محاسبه فضای مورد نیاز انبار وسایل منزل کافی است با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید و یا به لینک محاسبه ظرفیت مورد نیاز انبار کانتینری مراجعه نمایید. انبار ها در ظرفیت های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت، ۳۰ فوت و ۴۰ فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به طور معمول برای وسایل منزل انبار ۲۰ الی ۳۰ فوت پیشنهاد می شود. این ظرفیت معادل یک خاور پر است. در صورتی که حجم اثاثیه منزل کم بوده و وسایل منزل در حد یک اتاق کوچک باشد، توصیه تهران دپو به شما انبار ۱۰ فوت است.

 

اجاره انبار وسایل منزل به دلایل زیر صورت می گیرد :
– جابه جایی منزل و انبار موقت وسایل منزل تا پیدا کردن خانه جدید
– خروج از کشور و اجاره انبار برای وسایل منزل تا برگشت مجدد
– جدایی زوجین و نگهداری وسایل منزل در انبار کانتینری
– حراج و فروش وسایل منزل

 

لطفا به برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار وسایل منزل با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای اجاره انبار وسایل منزل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید