مراحل اجاره انبار کانتینری و انبار سوله

مراحل اجاره انبار کانتینری

انبار کانتینری و انبار سوله گزینه مناسبی برای انبار وسایل منزل، انبار وسایل داری، انبار فرش، انبار ماشین و … است که به صورت اختصاصی و دربست در اختیار شما همراهان عزیز قرار می گیرد. به منظور اجاره انبار کانتینری یا انبار سوله می توانید مراحل زیر را طی نمایید.

 1. 1
  آیا انبار کانتینری یا انبار سوله مناسب من است ؟

  انبار کانتینری و انبار سوله شبیه به یکدیگر و مناسب انبار وسایل منزل، وسایل اداری، انبار فرش، کاغذ، ابزارآلات و یراق، وسایل ساختمانی، وسایل الکتریکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و … است. تمامی انبار ها به صورت اختصاصی و دربست در اختیار شما قرار می گیرند. به منظور آشنایی بیشتر با انبار کانتینری و انبار سوله بهتر است مقاله آشنایی با انبار های مجموعه تهران دپو را مطالعه کنید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد انبار ها می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید.

 2. 2
  محاسبه ظرفیت انبار مورد نیاز

  انبار کانتینری و انبار سوله ای دارای ظرفیت های متفاوت و بر حسب واحد فوت است. برای محاسبه ظرفیت مورد نیاز کافی است به مقاله ظرفیت انبار کانتینری مراجعه نمایید. اما به صورت خلاصه می توان گفت معادل سازی ظرفیت انبار کانتینری و انبار سوله به صورت زیر است :

  • انبار کانتینری ۱۰ فوت معادل ظرفیت یک نیسان بار
  • انبار کانتینری ۲۰ فوت معادل ظرفیت یک خاور بار و یک نیسان بار
  • انبار کانتینری ۳۰ فوت معادل ظرفیت نزدیک به دو خاور بار
  • انبار کانتینری ۴۰ فوت معادل ظرفیت دو خاور و نهایتا یک نیسان بار است

 3. 3
  انتخاب موقعیت انبار کانتینری

  مجموعه تهران دپو دارای چند شعبه در سطح شهر تهران و حومه است. برای آشنایی بیشتر می توانید به مقاله شعب تهران دپو مراجعه نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران دپو در تماس باشید.

 4. 4
  رزرو انبار کانتینری

  به دلیل تقاضا بالا در اجاره انبار در برخی از شعبات مجموعه تهران دپو، لازم است قبل از مراجعه به انبار با کارشناسان ما در مجموعه در تماس باشید. پس از محاسبه ظرفیت انبار کانتینری و انتخاب شعبه مورد نظر لازم است انبار مورد نظر را رزرو نمایید

 5. 5
  مراجعه به انبار، بازدید و نوشتن قرارداد اجاره انبار

  پس از رزرو تلفنی انبار لازم است تا به صورت حضوری به محیط انبار مراجعه نمایید. لطفا در بازه زمانی کاری به انبار مراجعه نمایید. پس از بازدید از انبار می توانید قرارداد اجاره ماهانه یا سالانه خود را امضا و برای ارسال بار با کارشناسان ما در انبار هماهنگ نمایید.

 6. 6
  ارسال بار به انبار

  پس از نوشتن قرارداد اجاره انبار کانتینری یا انبار سوله می توانید با هماهنگی با تیم تهران دپو و در ساعات کاری بار مورد نظر را به انبار خود منتقل کنید. گفتنی است مجموعه تهران دپو خدماتی در زمینه جابه جایی بار نداشته اما می توانید از کارشناسان مجموعه شماره باربری معتبر را دریافت نمایید.

تماس با کارشناسان تهران دپو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره انبار کانتینری و یا انبار سوله مسقف می توانید با کارشناسان ما در تهران دپو در تماس باشید