درباره ما

گروه انبارهای کانتینری تهران دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در انبارداری در کشور می باشد، این گروه بازرگانی خدماتی دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بسیار بالا در تهران می باشد که از نمونه انبارهای خارجی به نام STORAGE الگو برداری شده است .این انبارها از تعداد بسیاری کانتینر ۲۰ و ۴۰ فوتی (بیش از ۲۰۰۰ کانتینر ) در محیطی امن و با دسترسی مناسب در حاشیه شرق و غرب و جنوب شهر تهران تشکیل شده که محلی امن و کاملا شخصی برای نگهداری کلیه کالا های تجاری ، شخصی و لوازم منزل برای مشتریان میباشد

خدمات ما

گروه انبارهای کانتینری تهران دپو با بیش از ۱۵ سال تجربه مالک بزرگترین مجموعه انبارهای کانتینری در کشور میباشد که در شهرهای اصفهان ، مشهد ، یزد هم دارای انبار کانتینری در موقعیت مناسب می باشد.

 1. اجاره انبار به صورت ماهانه

  تهران دپو با بکارگیری کانتینرهای مجموعه خود به عنوان جایگاه کالای تجاری و بازرگانی این فرصت را برای شهروندان و تجار محترم پدید آورده که این کانتینر ها ( در سایزهای مختلف ) را به صورت قراردادهای ماهانه اجاره کنند. مبلغ اجاره هر ماه یک انبار کانتینری با توجه به ابعاد انبارها متفاوت میباشد.

 2. اجاره روزانه انبار

  با توجه به گوناگونی مشتریان ، مجموعه ما شرایطی را فراهم آورده تا آن دسته کسانی که نیاز به انبارهای موقت کوتاه مدت دارند نیز از این روش نوین انبارداری بهره ببرند. راهکاری که برای این مورد در نظر گرفته شده این است که انبارها در ظرفیت های مختلف برای اجاره روزانه هم در اختیار باشند . بدین ترتیب اجاره انبارها حتی برای یک روز هم از این پس مقدور میباشد.

 3. نگهبانی و حفاظت از انبارها

  مجموعه کانتینری تهران دپو با فراهم کردن موارد حفاظتی و امنیتی لازمه ، محیطی امن برای انبارهای شخصی شما پدید آورده است. از مواردی که برای محافظت از مکان انبارها در نظر گرفته شده میتوان به ۱دوربین های مدار بسته که به صورت ۲۴ ساعته از محل تصویر برداری میکنند ، ۲دزدگیر و سیستم های هشداردهنده که توسط تعدادی حسگر وجود افراد مشکوک به محوطه را اعلام میکند ، ۳نیروی انسانی که به صورت شیفت های مختلف از مجموعه نگهبانی میکنند ، ۴و در نهایت نگهبان حیوانی.

 4. بیمه اجناس داخل انبارها

  مجموعه تهران دپو ، کانتینرها و اجناس انبارشده را تا سقف ۲۰ میلیون تومان تحت بیمه آتش سوزی قرار داده است. این امکان برای مشتریان محترم فراهم شده تا در صورتیکه بیش از مبلغ قید شده تمایل به بیمه دارند مازاد آن را خود شخصا پرداخت نمایند.

ماموریت و چشم انداز

مجموعه انبارهای کانتینری تهران دپو خود را متعهد به خدمت رسانی مطلوب به مشتریان میداند و میکوشد تا با لحاظ کردن بهترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت گامی در جهت پیشرفت این شیوه ی نوین انبارداری بردارد.

قیمت مناسب یکی از خصیصه های کاری این مجموعه بوده ، دسترسی ساده از نقاط مختلف شهر به محل انبار ها نیز کار را برای مشتریان آسان تر کرده است.

ما معتقدیم این روش انبارداری میتواند جایگزین خوبی بر مدل های سنتی آن باشد و با کاهش هزینه های انبارداری تاثیرات مثبتی بر پارامترهای دیگری همچون قیمت فروش اجناس وارداتی ( به دلیل کاهش هزینه های نگهداری ) بگذارد.

نقاط عطف

تاریخچه و سوابق

بهمن 1380

تهران دپو برای اولین بار در این سال با انجام فعالیت های بازرگانی در حوزه تامین کانتینر در کشور فعالیت خود را آغاز کرد

آذر 1389

آغاز فعالیت های حمل و نقل کانتینرها به همراه بار به نقاط مختلف کشور با هدف پوشش بخشی از نیاز ترابری کشور

شهریور 1392

تغییر مسیر به سمت تحول در زمینه انبارداری کشور . در این سال با آغاز فعالیت های انبارداری و اجاره کانتینرها به افراد و بخش های خصوصی تمرکز مجموعه به این سمت گرایش پیدا کرد.

خرداد 1396

آغاز روش اجاره ی روزانه ای انبارها ! با توجه به درخواست های مشتریان برای کرایه انبارها به صورت موقت و کوتاه مدت در بازه های زمانی یک روزه یا یک هفته این امکان نیز فراهم شد.

مشتریان

نظرات مشتریان ما